Ile lat trwa nauka w akademii?

Najlepsze miejsce na pytania związane z Bractwem Sithów.
Awatar użytkownika
Aquarius
Lord

Re: Ile lat trwa nauka w akademii?

Post autor: Aquarius » 29 sie 2018, 21:43

Oj, oto nasz Zbawiciel, ten Który Przywróci Równowagę Mocy! Świadkami oto jesteśmy Objawienia. Ma on moc niezwykłą, moc wpływania na wszystkie komputery świata, a wpływ jego nieznany nigdzie i nikomu. Jego DYSGRAFIA ma siłę zmieniania kształtu liter na ekranie.

"witam" nawet nie skomentuję, jedynie zadedykuję poprzednim towarzyszom w błędzie
Aquarius, Lord from the Brotherhood of the Sith

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy

Stark

Post autor: Stark » 29 sie 2018, 21:46

Nie Mistrzu, ale mogę się pomylić na przykład w kolejności słów albo w ich znaczeniu. Ale skoro mam podkreślenia przy błędach ortograficznych to raczej nie będę miał zbyt dużo przy postach prze zemnie pisanych.
Honor to głupia nagroda. Chwała nie ma sensu dla zmarłych. Ciemna strona oferuje energię dla dobra. Musisz tego pragnąć. Połóż to. Musisz szukać mocy ponad wszystko, bez zastrzeżeń i wahania. - Darth Revan

Awatar użytkownika
Nazaara
Apprentice

Post autor: Nazaara » 29 sie 2018, 21:52

Okej.
Tobie raczej chodzi o DYSORTOGRAFIE, dysgrafia, wy uproszczeniu, to brzydki styl pisania, który raczej nie jest widoczny kiedy piszesz na komputerze, no ale mogę się mylić.

A co do osławionego i uwielbianego przez wszystkich "witam" to chodzi znaczenie tego słowa i w jakich przypadkach można go użyć. Odsyłam do wujka google bo jednak jesteś kandydatem, więc się szkolisz.

A co do twojego pytania to kiedy awansujesz powyżej akolity wybierzesz sobie jedną ścieżkę. Nie można wybrać dwóch.
Nazaara, Stalker from the Brotherhood of the Sith
"Do not care what other's think. Do what you must."

Stark

Post autor: Stark » 29 sie 2018, 22:08

Dziękuję za odpowiedź Mistrzu Nazaara.
Honor to głupia nagroda. Chwała nie ma sensu dla zmarłych. Ciemna strona oferuje energię dla dobra. Musisz tego pragnąć. Połóż to. Musisz szukać mocy ponad wszystko, bez zastrzeżeń i wahania. - Darth Revan

Awatar użytkownika
Aquarius
Lord

Post autor: Aquarius » 29 sie 2018, 22:13

Tak mi się skojarzyło
Aquarius, Lord from the Brotherhood of the Sith

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy

Stark

Post autor: Stark » 29 sie 2018, 23:10

Mam jeszcze jedno pytanie do Mistrza Nazaara. Czego mogę się nauczyć jeżeli wybiorę Walkę albo Dowództwo?

Awatar użytkownika
Kha'Waa
Kontakt:

Post autor: Kha'Waa » 29 sie 2018, 23:22

Stark, to nie jest ta jedyna ścieżka. Tego się nauczysz jak już będziesz w Bractwie, jeśli się postaram. Ścieżka od rangi Akolity to te "filary" ze strony. Reszta odpowiedzi na Twoje pytania jest już dokładnie opisana krok po kroku na kolejnym stopniu wtajemniczenia ;)

Jeżeli chodzi o wybór między Skrytobójstwami, Magią a Walką, nie ma jednej jedynej najlepszej ścieżki. Nie trzeba też ograniczać się do jednej, ale zawsze któraś wyjdzie "bardziej". (Jeżeli się mylę, to proszę o poprawę).
Kha'Waa, Acolyte from the Brotherhood of the Sith
"Nic bardziej nie boli kłamcy, niż gdy przeciwnik
uczyni jedno z jego kłamstw prawdą."
~Artemis Entreri

Stark

Post autor: Stark » 30 sie 2018, 18:15

Dobrze Akolitko Kha'Waa ale moje pytanie brzmi czego mogę się nauczyć jeżeli wybiorę Walkę lub Dowodzenie.

Awatar użytkownika
Avaccus
Lord

Post autor: Avaccus » 30 sie 2018, 18:17

Czemu tego pytania nie zadałeś osobie prowadzącej szkolenie?
Darth Avaccus, Dark Lord of the Brotherhood of the Sith
"Miecz to broń kobiet. Spraw sobie topór."

Stark

Post autor: Stark » 30 sie 2018, 18:26

W sumie, dobry pomysł. Dziękuję za radę Lordzie Avaccus

ODPOWIEDZ