Rebels - trailer 2 połowy 2 sezonu

Awatar użytkownika
Kas'sil'arani
Lady Honorowa

Re: Rebels - trailer 2 połowy 2 sezonu

Post autor: Kas'sil'arani » 17 sty 2016, 21:39

Ariakan pisze:Ogląda się miło i tyle.
To chyba, Bracie, oglądaliśmy dwa różne seriale, bo zaczęłam i poza scenkami z użyciem Mocy, które to wydarzenie pokazano całkiem ładnie, moja imperialna dusza nie zdzierżyła całej reszty. Ale skoro jest jakaś świątynia Sithów, to ten odcinek obejrzę.
Kas'sil'arani, Lady of Darkness

Awatar użytkownika
Ariakan
Manipulator

Post autor: Ariakan » 19 sty 2016, 17:07

Oj Siostro...Mnie jedynie przypadają do gustu odcinki tam gdzie jest Imperium - tak samo mam imperialną duszę. Reszta przechodzi bez zachwytu, ale jak napomknąłem miło się ogląda i tyle...:D
Ariakan Ishmay, Manipulator from the Brotherhood of the Sith
"Only power is real, and the only real power is the power to destroy. Existence is fleeting. Destruction is eternal" Sorcerers of Rhand

Awatar użytkownika
Q'kalkotto
Kontakt:

Post autor: Q'kalkotto » 20 sty 2016, 19:36

Dla mnie ten serial to dobry początek by wprowadzić syna w klimat SW.
"What the Sith want, they take..."
- Darth Bane

Awatar użytkownika
Hagorath
Lord Honorowy

Post autor: Hagorath » 20 sty 2016, 22:19

Dyskusję na temat Scoobie Doo, komiksów i pokrewnych pozwoliłem sobie przenieść do odpowiednio na tę okazję stworzonego tematu w Kantynie: viewtopic.php?f=34&t=170

Q'kalkotto pisze:Dla mnie ten serial to dobry początek by wprowadzić syna w klimat SW.
I słusznie, w końcu i Rebelianci i Wojny Klonów zostały stworzone raczej pod młodszą widownie.
Życie jest spacerem cieni, biednych aktorów. Kroczą dumnie
przez godzinę po scenie, a potem znikają i nikt już o nich nie słyszy.

Awatar użytkownika
Ariakan
Manipulator

Post autor: Ariakan » 20 sty 2016, 22:31

Bardzo dobry pomysł. Moja młodsza córka także ogląda Rebelsów i chociaż ma dopiero 9 lat i z SW jest na bakier to bardzo jej się podobają. Ja osobiście lubię ten serial ze względów na Imperium, które może pokazane jest trochę nieudacznie ale to zawsze Imperium. :D No i w końcu Star Wars. Lubię także czasem obejrzeć sobie Ewoki - i te rysunkowe i te fabularne ale na przykład Star Wars Holliday Special nie strawię i puszczam pawia na widok scen z udziałem Wookiech :D No i ten śpiewający Lucek :D

Obrazek
Ariakan Ishmay, Manipulator from the Brotherhood of the Sith
"Only power is real, and the only real power is the power to destroy. Existence is fleeting. Destruction is eternal" Sorcerers of Rhand

ODPOWIEDZ