Naprawdę dobry fanfilm o Darthcie Maulu

Awatar użytkownika
Gorthuar
Lord

Naprawdę dobry fanfilm o Darthcie Maulu

Post autor: Gorthuar » 06 mar 2016, 17:45

https://www.youtube.com/watch?v=Djo_91jN3Pk

Polecam. Zaskakująco dobra jakość.

Gorthuar Ventress, Lord of Vengeance and Loremaster from the Brotherhood of the Sith

Awatar użytkownika
Cantus

Re: Naprawdę dobry fanfilm o Darthcie Maulu

Post autor: Cantus » 07 mar 2016, 01:47

Mieli dobrego człowiek od efektów i "klejenia" filmów i niezłych aktorów! Przy okazji ciekawie pokazany trening Maula. Poza Vaderem chyba najlepszej postać Sitha. Zero litości, mimo chwilowego zawahania, 100% lojalności wobec Ciemnej Strony.
Potwierdzenie faktu, że dobra obsada. Dało się wyczuć od Padawanki ostatnie słowa kodeksu Jedi: "There is no death, only the Force"
Cantus a Sith Warrior

"Peace is a lie, there is only Passion..." Sith Code

Awatar użytkownika
Lupus
Lord

Post autor: Lupus » 07 mar 2016, 23:24

Obejrzałem. Robi wrażenie - bardzo podobała mi się choreografia i Maul. Ktoś na żydoksiążce bardzo marudził, że źle zagrany, a moim zdaniem oddał postać doskonale. Z resztą niestety nieco gorzej, nie podobała mi się logika Jedi (naprawdę nie wpadli na to, by chociaż zawiadomić Zakon, chociażby komlinkiem?), greenscreen też bardzo widoczny w paru momentach. Pancerz tego gościa w masce w stylu Mortal Kombat jest tak bardzo z pianki EVA że aż boli :D Muzyka okay. Generalnie film na plus, widać że dużo włożonej pracy oddanych fanów. Jakoś podobnie wyobrażam sobie film Bractwa, tylko że bardziej minimalistycznie i z prawdziwie świecącymi mieczami ;)
Lupus, Lord of Wrath and Grand Inquisitor from the Brotherhood of the Sith
"Even the truth has its uses." - Darth Krayt

Awatar użytkownika
Xanor
Warlock

Post autor: Xanor » 09 mar 2016, 17:16

Xanor Van'Ro, Sorcerer from the Brotherhood of the Sith.
"Knowledge is power and true Sith do not share power."
-Darth Andeddu

Awatar użytkownika
Impus

Post autor: Impus » 10 mar 2016, 01:29

Lupus pisze:Jakoś podobnie wyobrażam sobie film Bractwa, tylko że bardziej minimalistycznie i z prawdziwie świecącymi mieczami ;)
Tu panie będzie problem - dobre kamery nie ogarniają za bardzo czerwonego światła - nam przynajmniej nie udało się jeszcze dobrze uchwycić czerwonego miecz - robisz zdjęcie/film komórką czy kompaktem i jest w dechę, ale jak chwytasz coś porządnego to nagle ten czerwony umiera. Było widać na naszym pierwszym filmiku - wszystkie miecze na żywo świecą tak samo mocno - masz swój więc wiesz jak to daje - a i tak widać było tylko niebieski
Impus, Duelist and Warmaster from the Brotherhood of the Sith
"Those who ask for mercy are too weak to deserve it." - Darth Bane

Awatar użytkownika
Avaccus
Lord

Post autor: Avaccus » 10 mar 2016, 10:08

Impus - filtry się stosuje w takich wypadkach. Taki rzeczy jeszcze z czasów analogowych aparatów/kamer, o których użyszkodnicy cyfrowego sprzętu albo zapominają albo nie znają.
Teoretycznie da się podciągnąć to też w postprodukcji, ale z tego co kojarzę to dobry filtr na obiektyw i powinien podbić czerwień - ale w tej chwili nie przypomnę sobie który to był.
Avaccus, Lord of Chaos, Chancellor of the Brotherhood of the Sith
"Miecz to broń kobiet. Spraw sobie topór."

Awatar użytkownika
Aquarius
Lord

Post autor: Aquarius » 10 mar 2016, 10:30

O ile pamiętam, to właśnie czerwony. Przynajmniej przy dominacji niebieskiego taki się sprawdza (np. pod wodą). Ale mogę sie mylić, tak z pały pisze.
Aquarius, Lord from the Brotherhood of the Sith

Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy

Awatar użytkownika
Oprae

Post autor: Oprae » 10 mar 2016, 12:24

Owszem, film fajny, efekty fajne, ale czy tylko ja mam wrażenie że momentami ktoś średnio udolnie przyśpieszał sceny walki?

Awatar użytkownika
Blain Avol

Post autor: Blain Avol » 27 gru 2017, 12:39

Widziałam już ten film wcześniej. Bardzo mi się podobał. Oglądałam go nawet kilka razy z rzędu. Na moje szczęście były polskie napisy, bo język angielski to moja pięta achillesowa :/ .
Ten kto błaga o litość, jest zbyt słaby, aby na nią zasługiwać

ODPOWIEDZ