Rogue One [ZE SPOILERAMI]

Awatar użytkownika
Alkern
Dark Lord

Re: Rogue One [ZE SPOILERAMI]

Post autor: Alkern » 23 gru 2016, 14:21

Nie używam określenia "hejter", bo nie ma ono dla mnie jasnej definicji, a definicja na moje własne potrzeby zrozumienia tego pojęcia jest nieadekwatna do sytuacji.

A co do dyskusji o tym, że coś się może komuś nie podobać... w kontekście Gwiezdnych wojen jest to dla mnie porównywalne ze złoszczeniem się na to, że słońce świeci. To najzwyczajniej w świecie nie jest dyskusja. To jest lawina pobożnych życzeń i narzekania, że dawniej było lepiej, a w ogóle to jak oni mogą mieć czelność by zrobić to czy owo... ten natłok marudzenia jest po prostu tak przytłaczający, że odbiera mi część radochy.

Przy czym oczywiście nie uważam, że wszystkim się musi podobać i każdy niczym pelikan ma wszystko łykać bezrefleksyjnie. Wszyscy mają prawo do swojego, nawet i najgłupszego, zdania. Ale ja też mam prawo mieć zdanie na temat wygłaszanego przez zdania, które niniejszym zaprezentowałem. :P
Darth Alkern, Dark Lord of the Brotherhood of the Sith
"Only through hard work of others can we attain our dreams."

Awatar użytkownika
Ahriman'sabaoth
Lord Honorowy

Post autor: Ahriman'sabaoth » 23 gru 2016, 14:36

Alkern pisze:To jest lawina pobożnych życzeń i narzekania, że dawniej było lepiej, a w ogóle to jak oni mogą mieć czelność by zrobić to czy owo...
Może tu tkwi sedno problemu, że niektórzy wierzą, że wcześniej było lepiej i nie dostrzegają, że zawsze była kupa? :o ;)
Jestem, który jestem.

Awatar użytkownika
Alkern
Dark Lord

Post autor: Alkern » 23 gru 2016, 14:45

Z pewnością. Ale to już dawno temu zostało psychologicznie wyjaśnione - to jest zwyczajna tęsknota za dzieciństwem. ;) Ale prawda jest taka, że za dzieciaka na wiele rzeczy się nie zwracało uwagi... dla mnie największym szokiem była próba obejrzenia "Never Ending Story" kilka miesięcy temu w ramach nadrabiania zaległości w edukacji kinematograficznej mojej żony. ;) Niemal się popłakałem, gdy zobaczyłem jak beznadziejny to film, podczas gdy za dzieciaka go uwielbiałem.

Awatar użytkownika
Ahriman'sabaoth
Lord Honorowy

Post autor: Ahriman'sabaoth » 23 gru 2016, 14:51

Alkern pisze:Niemal się popłakałem, gdy zobaczyłem jak beznadziejny to film, podczas gdy za dzieciaka go uwielbiałem.
W ten sam sposób umarł we mnie mit Czterech pancernych i Stawki większej niż życie :lol: I pewnie jakiś tysiąca pięciuset innych filmów :lol:
Ale popatrz, pomimo lat, Blade runnera obejrzę zawsze chętnie i w skupieniu... :shock:
Jestem, który jestem.

Awatar użytkownika
Alkern
Dark Lord

Post autor: Alkern » 23 gru 2016, 15:00

A we mnie jakoś Czterej Pancerni i Stawka nie umarli... choć nie oglądałem już kilka lat ani odcinka, ale to tylko kilka, a nie kilkanaście. A co do Blade Runnera, to on był zupełnie inaczej kręcony i został dobrze zrobiony, więc i się o dziwno nie zestarzał... choć ja mam ten ból, że pierwszy raz jak oglądałem, to była to wersja z wewnętrznym monologiem/komentarzem Deckarda i nie potrafię obejrzeć innych wersji, bo mi go bardzo brakuje. Przez co mam momentami wrazenie strasznych dłużyzn. :(

Massny

Post autor: Massny » 23 gru 2016, 20:52

"Blade Runner", klasyka... jak i pierwszy "Obcy".
Massny, Stalker from the Brotherhood of the Sith
"Life... death... the one is the same as the other" - Darth Kruhl

Awatar użytkownika
Kallista
Kontakt:

Post autor: Kallista » 23 gru 2016, 23:53

Alkern pisze:W lewym, dolnym rogu jest droid identyczny, jak ten z serialu Rebelianci. (...)
Ah dobra, teraz widzę ( a jednak te okulary nie na darmo leżą w szufladzie...) Statki zarejestrowałam ale że Hera była wywoływana to już jakoś nie. Podziękował Mroczności bardzo :D
Kallista Diune, Assassin and Head of Sith Intelligence from the Brotherhood of the Sith.
It matters not who I am. My power is all that concerns you. - Marka Ragnos

Awatar użytkownika
Ariakan
Manipulator

Post autor: Ariakan » 23 gru 2016, 23:56

Statki zarejestrowałam ale że Hera była wywoływana
Mogę Cię pospamować R1 do obejrzenia online 8-)
Ariakan Ishmay, Manipulator from the Brotherhood of the Sith
"Only power is real, and the only real power is the power to destroy. Existence is fleeting. Destruction is eternal" Sorcerers of Rhand

Awatar użytkownika
Mercer
Executor

Post autor: Mercer » 24 gru 2016, 00:37

Lupus pisze:Ale od kiedy SW to science fiction?
Mistrzu Lupusie, pozwolę sobie zauważyć, że Space Opera jest podgatunkiem Science Fiction - czyli SW to SF.
Mercer Ethirian, Executor and Lore Master from the Brotherhood of the Sith
The darkness has eyes and ears. And, sometimes, lightsabers.

Awatar użytkownika
Ariakan
Manipulator

Post autor: Ariakan » 24 gru 2016, 10:24

Ariakan Ishmay, Manipulator from the Brotherhood of the Sith
"Only power is real, and the only real power is the power to destroy. Existence is fleeting. Destruction is eternal" Sorcerers of Rhand

ODPOWIEDZ