Rogue One [ZE SPOILERAMI]

Awatar użytkownika
Ahriman'sabaoth
Lord Honorowy

Re: Rogue One [ZE SPOILERAMI]

Post autor: Ahriman'sabaoth » 27 gru 2016, 09:03

Byłem w pierwszy dzień Świąt z dzieciakiem i powiem, że mi się filmidło... podobało. Fajny, wartki, taki nowoczesny film akcji, rzekłbym nawet, że niezły film wojenny. Powiem szczerze, że poza niektórymi odcinkami animowanych Wojen Klonów to, jak dla mnie, najlepszy ruchomy obrazek ze świata SW.
Choć oczywiście zaraz po wyjściu z kina niemal całkowicie zapomniałem o czym to było. Ale to nie dziwota, jedynym filmem SW, który fragmentami wrył mi się w pamięć to było Imperium kontratakuje, ale to tylko dlatego, że miałem jednocyfrowy wynik w dacie urodzenia no i widziałem jak największy matkojebca galaktyki składa się jak scyzoryk przed Imperatorem (samo słowo imperator przyprawiało mnie wtedy o dreszcze, tak zafascynowany byłem... historią starożytnego Rzymu ;) ).
Natomiast wracając do Łotra to nie zapamiętałem nazwiska żadnego z nowych bohaterów - no może poza Kranikiem (nie chce mi się sprawdzać, jak się to pisze). Reszta przeleciała przez ekran jak członkowie desantu na plażę Omaha - i tak właśnie miało być.
Z ciekawostek, nazwijmy je organoleptycznych, to:
- jak gdzieś migały mi w telewizorze reklamy filmu to myślałem, że główną bohaterkę gra ta laska od Igrzysk dla głodnych, ale okazało się, że nawet trochę nie są do siebie podobne. Natomiast ja łapałem się na tym, że w niektórych ujęciach widziałem na ekranie Marynę z Janosika :lol:
- kiedy na ekranie pojawił się ten pilot, który zdradził imperium, to nawet się ucieszyłem, że Assarin na stare lata zrobił karierę w Holiłudzie :lol:
Powiem szczerze, że jeżeli mają kręcić te spinofy z takim pierdolnięciem to jestem na tak; bardziej chce się to oglądać niż przygody bohaterów głównego nurtu.
Jestem, który jestem.

Awatar użytkownika
Ariakan
Manipulator

Re: Rogue One [ZE SPOILERAMI]

Post autor: Ariakan » 02 sty 2017, 00:18

Trochę info na temat zamku Dartha Vadera .

http://www.cinemablend.com/news/1606650 ... 17a2be9ed9
Ariakan Ishmay, Manipulator from the Brotherhood of the Sith
"Only power is real, and the only real power is the power to destroy. Existence is fleeting. Destruction is eternal" Sorcerers of Rhand

ODPOWIEDZ