Pytanie odnośnie rekrutacji.

Najlepsze miejsce na pytania związane z Bractwem Sithów.
Ariasar

Pytanie odnośnie rekrutacji.

Post autor: Ariasar » 08 lis 2015, 22:57

Dzień Dobry
mam pytanie dotyczące rekrutacji. Wczoraj na prelekcji na Falkonie Mroczny Lord mówił że sam proces rekrutacji został uproszczony i nie trzeba już dołączać historii swojego alter ego a jednak jest dalej przy składaniu podania to wymagane.

A drugie pytanie dotyczy ramy czasowej. Mój avatar musi być umiejscowiony w tym czasie? Mam całą historię opowiedzianą tylko w czasach Wojny Domowej Jedi i po niej.

Awatar użytkownika
Xanor

Re: Pytanie odnośnie rekrutacji.

Post autor: Xanor » 09 lis 2015, 07:07

Jeśli mnie pamięć nie myli, była mowa o przyśpieszonej rekrutacji. Wcześniej inaczej ona wyglądała. Zrobienie opisu alter ego jest ważnym elementem, gdzie ocenia się daną osobą. Jednocześnie tworząc alter ego i uzupełniając dane na forum szybciej awansujesz z Nowicjusza na Akolitę. Natomiast Historia postaci jest jeszcze bardziej kluczowa gdyż pozwala na łatwe zjedzenie przez Lordów :P
Xanor Van'Ro, Sorcerer from the Brotherhood of the Sith.
"Knowledge is power and true Sith do not share power."
-Darth Andeddu

Awatar użytkownika
Gorthuar
Lord

Post autor: Gorthuar » 09 lis 2015, 09:57

To może wypowiem się ja, w końcu jestem rektorem Akademii Sithów.

Formularz na stronie Bractwa jest trochę nieaktualny. Pole na wpisanie historii postaci jest nadal aktywne, ale jego zawartość w żadnym stopniu nie będzie oceniana. Nie weryfikowałem, ale być może wystarczy tam postawić kropkę i formularz powinien podanie przyjąć.

Bractwo osadzone jest około 20 lat bo Bitwie o Endor (nie chcę podawać dokładnej daty ABY, bo nowe filmy prawdopodobnie wymuszą ustalenie innej) i jeżeli chcesz móc brać udział w naszych opowiadaniach, to raczej powinieneś stworzyć postać żyjącą właśnie w tych czasach. Zawsze też pozostaje możliwość przespania tych 4 tysięcy lat w karbonicie.

Ale na spokojnie. Wyślij mi dane albo przez formularz, albo prywatną wiadomością, albo bezpośrednio na adres akademia@sith.pl, a ruszymy z rekrutacją.

Gorthuar Ventress, Lord of Vengeance and Loremaster from the Brotherhood of the Sith
"I shall not be denied!" - Marka Ragnos

Ariasar

Post autor: Ariasar » 09 lis 2015, 10:21

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź.
Postaram się dziś wieczorem wysłać zgłoszenie.

Awatar użytkownika
Alkern
Lord Honorowy

Post autor: Alkern » 09 lis 2015, 11:01

Na pytania odpowiedział już Lord Gorthuar, ja jeszcze doprecyzuję słowa Brata Xanora:
Xanor pisze:(...) tworząc alter ego i uzupełniając dane na forum szybciej awansujesz z Nowicjusza na Akolitę.
Słowo "szybciej" może sugerować, że stworzenie alter ego i opisanie jego historii nie jest warunkiem koniecznym do awansu. A jest to warunek wręcz niezbędny.
Darth Alkern, Lord of Rage from the Brotherhood of the Sith
"Only through hard work of others can we attain our dreams."

Awatar użytkownika
Lupus
Lord

Post autor: Lupus » 09 lis 2015, 12:19

Na forum mamy sporo ludzi w różnym stopniu zaangażowanych w RPG, także zachęcamy do stawiania pytań :) Jako wieloletni Mistrz Gry oferuję pomoc z dopracowaniem życiorysu, jeżeli nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie w naszym zmienionym uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Lupus, Lord of Wrath and Chancellor of the Brotherhood of the Sith
"Even the truth has its uses." - Darth Krayt

Ariasar

Post autor: Ariasar » 09 lis 2015, 23:01

Nie orientuję się prawie w ogóle w tym co zmieniliście na potrzeby BotS. Tylko tyle co usłyszałem na prelekcji.
Swój życiorys pisałem gdyż ok 5 lat temu przechodziłem szkolenie w akademii, ale nie udało mi się go u ukończy ponieważ zawitała do mnie matura następnie wyjazd za pracą i jakoś zeszło to na dalszy plan.

Co do po mocy to z chęcią skorzystam.

Awatar użytkownika
Gorthuar
Lord

Post autor: Gorthuar » 08 gru 2015, 19:00

Gorthuar pisze:Ale na spokojnie. Wyślij mi dane albo przez formularz, albo prywatną wiadomością, albo bezpośrednio na adres akademia@sith.pl, a ruszymy z rekrutacją.
Jeżeli przypadkiem wysyłałeś zgłoszenie przez formularz, to odkryliśmy, że nie działał on prawidłowo. W związku z tym czekam na zgłoszenia na adres akademia@sith.pl lub PMami na forum.

Gorthuar Ventress, Lord of Vengeance and Loremaster from the Brotherhood of the Sith
"I shall not be denied!" - Marka Ragnos

Spike

Post autor: Spike » 10 mar 2017, 11:29

Witam, miałem już swoją postać wcześniej zarejestrowaną (maj-październik 2014). Czy mogę wrócić do Bractwa?

Awatar użytkownika
Ahriman'sabaoth
Lord Honorowy

Post autor: Ahriman'sabaoth » 10 mar 2017, 11:57

Pewnie, wal śmiało. Później podam Ci PM numer konta do przelewu.
Jestem, który jestem.

ODPOWIEDZ