"The Mandalorian" Jona Favreau
Re: "The Mandalorian" Jona Favreau
#11Prawda to wszystko co Avaccus napisał. Do tego nastąpiło przesycenie rynku Gwiezdnymi wojnami, Solo był niecałe pół roku po TLJ. Bob Iger (CEO Disneya) sam przyznał, że podjął złą decyzję z częstotliwością wypuszczania filmów (https://www.hollywoodreporter.com/news/ ... wn-1145493).
Lupus, Lord of Wrath from the Brotherhood of the Sith
Proximity to power deludes some into believing they wield it.
Proximity to power deludes some into believing they wield it.
Re: "The Mandalorian" Jona Favreau
#12A i owszem, dochody z gadżetowania to niezły kąsek, ale są powiązane z popularnością uniwersum, a tego wskaźnikiem jest popularność filmów. I tu mamy tendencję spadkową. "Last Jedi" już miał wynik znacznie gorszy od łobuzowych spinoffów, a solówka poszła w dół jeszcze bardziej. Dość by u disneja zaśmierdziało lekką paniką. Suma błędów, w tym i wspomniane przez Ciebie, robi swoje. Nawet jakiś czas temu czytałem fajny artykuł, jak znajdę przytoczę, gdzie analizowano dość dokładnie kondycje uniwersów (wytwórni) i wyraźnie było widać kto robi to dobrze, kto daje dupy, a analizowano całośc działań. Disney miał wyraźny alert niewydolności. Jako koncern.
Aquarius, Lord from the Brotherhood of the Sith
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy
Re: "The Mandalorian" Jona Favreau
#13Jako koncern, który trzepie kasę na MCU?
To co zaniża ich wyniki, bo jakoś wątpię aby robiły to same SW, które pomimo tendencji spadkowej nadal są na plusie?
Darth Avaccus, Dark Lord of the Brotherhood of the Sith
"'I am too old for this shit"
"'I am too old for this shit"
Re: "The Mandalorian" Jona Favreau
#14Może rachunki za zamrażarkę Walta zaczynają ich ciągnąć w dól? 
Gorthuar Ventress, Lord of Vengeance from the Brotherhood of the Sith
Gorthuar Ventress, Lord of Vengeance from the Brotherhood of the Sith